o nas banner

O nas

Zajmujemy się montażem i sprzedażą komponentów instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, rekuperacyjnych i systemów kominowych.

O NAS

Firma Handlowo-Usługowa Andrex działa na rynku polskim już od 2007 roku. Naszą działalność rozpoczęliśmy jako nowosądecka firma rodzinna. Z czasem, dzięki jakości świadczonych usług, nasza oferta zaczęła docierać na rynek Małopolski, a następnie ogólnopolski.

Posiadamy nowoczesne zaplecze technologiczne i urządzenia, na których pracują doświadczeni pracownicy wyspecjalizowani w produkcji i montażu elementów instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Zajmujemy się również produkcją i montażem wkładów kominowych i kominów zewnętrznych z blach kwaso- i żaroodpornej.

Zajmujemy się produkcją i montażem elementów instalacji wentylacji i rekuperacji, takimi jak między innymi kanały i kształtki. Te elementy wykonujemy z blachy stalowej ocynkowanej
i chromoniklowej. Produkujemy rury SPIRO z blachy ocynkowanej w różnych średnicach – od fi 80 do fi 1400. Wytwarzamy również kominy i wkłady kominowe oraz okapy kuchenne
i inne elementy wyposażenia z chromoniklu, takie jak np. stoły, czy regały. Jesteśmy również dostawcą zaopatrzenia dla składów budowlanych i zajmujemy się rozwiercaniem kominów.

Świadczymy kompleksowe usługi – od wykonania projektu instalacji, przez pomiary
i ocenę skuteczności, aż do profesjonalnego montażu i wykończenia.

ANDREX - SPRAWDZONY PARTNER
Z NOWEGO SĄCZA

Oferowane przez nas produkty posiadają wymagane certyfikaty i atesty, a ich dobór opieramy o indywidualne wymagania naszych klientów. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą stale poszerzamy swój asortyment oraz kwalifikacje, aby sprostać wymaganiom, jakie zapewniają poważne inwestycje. Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z klientem indywidualnym jak i firmami.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu wykonujemy swoją pracę sprawnie, szybko i precyzyjnie. Jesteśmy perfekcjonistami w zakresie swojej działalności. Nasza kompleksowa oferta jest przygotowana z myślą zarówno o klientach indywidualnych jak i o dużych przedsiębiorstwach.

Wysoka jakość produktów i usług, a także atrakcyjne ceny to nasza domena. Nasza oferta stale się poszerza o nowe propozycje związane z obsługiwanymi przez nas rynkami. Stale rozwijamy działalność na polskim rynku wprowadzając coraz to nowe usługi, co czyni naszą ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną.

Indywidualne podejście do Klienta pozwala nam realizować zadania na satysfakcjonującym Klientów poziomie.

wentylacja andrex 1
wentylacja andrex 1 mobile