Zsypy na ubrania

Zsyp na pranie bieliznę kwas fi 250 ZESTAW

3.460,004.450,00

Zsyp na pranie bieliznę kwas fi 300 ZESTAW

4.100,005.250,00

Zsyp na pranie bieliznę kwas fi 350 ZESTAW

4.850,006.220,00

Zsyp na pranie bieliznę kwas fi 400 ZESTAW

5.500,007.050,00

Zsyp na pranie - wygodna i funkcjonalność

Zsyp na ubrania pozwala uniknąć stosów ubrań piętrzących się np. w łazience, walających się po podłodze, często nieprzyjemnie pachnących i niehigienicznych. To efektywne rozwiązanie zarówno do domów jednorodzinnych, jak i dużych budynków usługowych. Dzięki zsypowi na odzież, całe pranie ląduje w miejscu docelowym - często wystarczy tylko jeden ruch ręki!

W naszej ofercie znajdziecie zsypy na pranie o różnych długościach i różnych średnicach. Postaw na wygodę, jakość i najwyższą funkcjonalność z Andrex!

Montaż zsypu na pranie

Zsyp na brudną bieliznę, pranie, ręczniki i inne elementy garderoby to niezwykle wygodna opcja, która dodatkowo podnosi estetykę całego wnętrza - stosom piętrzących się ubrań mówimy stop!

Zsyp na pranie w domu może być wykonany w różnych miejscach i przyjmować różne formy. Zyskującym popularność rozwiązaniem jest np. zsyp na pranie w szafce, który jest dobrze zamaskowany i nie przeszkadza na co dzień.

Zsyp na ubrania - zajmiemy się tym!

Zsyp na ubrania w hotelu, zsyp na ubrania w domu - miejsce nie ma dla nas znaczenia! Montażem zsypów na odzież zajmujemy się kompleksowo - od A do Z! Skontaktuj się z nami, a zaproponujemy Ci optymalne rozwiązanie, a następnie wykonamy realizację.