Komin na dachu

AKCESORIA KOMINOWE

Elementy wchodzące w skład kominów spalinowych i wentylacyjnych.

AKCESORIA KOMINOWE

Elementy wchodzące w skład kominów spalinowych i wentylacyjnych.

Komin na dachu
Zestawy Tornado
Wiertarka z czyścikiem do komina

ZASTOSOWANIE

Szczotka Tornado obrotowa która, działa po podłączeniu do dowolnej wiertarki elektrycznej. Za pomocą wiertarki obracana szczotka wykonuje od kilkuset do kilku tysięcy obrotów na minutę. Ostrokrawędziste , specjalnie w formie czterokątnych linek skręcone włosy szczotki TORNADO, nakręcone za pomocą ogromnej siły obrotowej wiertarki, usuwają osady dowolnej trwałości, rozszczepiając je i zeskrobując.
Lewy górny róg większy

Hansa zestaw do czyszczenia TORNADO - 6m

 • Stan: Nowy
 • Ilość przedłużek w zestawie: 6szt (6m)
 • Długość jednej przedłużki: 1m
 • Ilość szczotek w zestawie: 1szt
 • Ilość złączek do wiertarki: 1szt
 • Folia ochronna: 120x130cm
 • Sposób łączenia przedłużek: Szybkozłączka
 • Sposób łączenia szczotki: Szybkozłączka
 • Sposób czyszczenia: Podpięcie zestawu pod wiertarkę
 • Przeznaczenie: Kominy murowane, ceramiczne, nierdzewne,
 • Typy kominów: Kominy prostokątne, kwadratowe, okrągłe, owalne, inne

 

Za pomocą szczotki Tornado wytwarza się ogromna moc czyszcząca, w przypadku dłuższego komina, możliwość dokupienia dodatkowych przedłużek.

Czyszczenie komina za pomocą szczotki to zazwyczaj trudna i uciążliwa praca, która wymaga czasu, cierpliwości i wiedzy. Dlatego pomyślnie się tym zajmować przez długi czas mogli tylko profesjonalni kominiarze. Jednak od dziś wyczyścić komin możesz sam. I do tego nie będziesz potrzebował wielu środków czyszczących. Stosując ten zestaw wyczyścisz komin sam, bardzo sprawnie i szybko. Oprócz tego zaoszczędzisz pieniądze które musiałbyś przeznaczyć kominiarzowi .

 

Elastyczne przedłużki..

Wchodzące w skład zestawu przedłużki, są wykonane z bardzo elastycznego i twardego materiału, dzięki czemu idealnie nadają się do czyszczenia od dołu. Łączą się ze sobą szybkozłączką co umożliwia wyczyszczenie nawet bardzo długiego komina. W przypadku kupienia zbyt krótkiego zestawu, zawsze można domówić dodatkowe przedłużki, dokręcić do reszty i zwiększyć długość całkowitą. Łączenie w przedłużkach jest udoskonalone, nawet podczas poddawaniu ich dużemu naprężeniu, zostaje nienaruszone. Zawsze można dokręcić do nich własną szczotkę, (musi posiadać takie same łącze) lecz zalecane jest używanie tej z naszego zestawu.

 

Szczotka do czyszczenia komina..

Pozwala w prosty sposób wyczyścić dowolny przewód kominowy bez wchodzenia na dach. Dzięki doskonałej elastyczności szczotka jest w stanie przejść przez najwęższe otwory, co umożliwia czyszczenie komina przez proste wepchnięcie jej do otworu w urządzeniu grzewczym. Elastyczne nylonowe włosie dopasowuje się dowolnie do kształtu komina (okrągłego, owalnego, prostokątnego), a także do przegięć i trudno dostępnych miejsc.Włosie nylonowe pozwala wyczyścić wkład nierdzewny, bez obawy uszkodzenia rur, co w przypadku innych szczotek, nie jest takie pewne.

 

Prawy dolny róg większy

PRODUKTY

CCL
CCL
Ramka oferta 1
Ramka oferta 2
Przedłużki do czyszczenia
Przedłużka i szczota
Ramka oferta 1
Ramka oferta 2
Hansa Proszki
Puszka ze środkiem do usuwania smoły
Ramka oferta 1
Ramka oferta 2
DRZWICZKI KOMINOWE
Drzwiczki 15x29 nierdzewne
Ramka oferta 1
Ramka oferta 2