Komin na dachu

AKCESORIA KOMINOWE

Elementy wchodzące w skład kominów spalinowych i wentylacyjnych.

AKCESORIA KOMINOWE

Elementy wchodzące w skład kominów spalinowych i wentylacyjnych.

Komin na dachu
Przedłużki do czyszczenia
Przedłużka i szczota

ZASTOSOWANIE

Zestaw do czyszczenia komina składa się z elastycznych przedłużek oraz szczotki. Przedłużki dzięki swojej elastyczności, nadają się do czyszczenia komina od dołu oraz od góry. Używając naszego zestawu, łatwo wyczyścisz komin z sadzy, ponieważ szczotka jest o dużej średnicy (40cm), więc dotrze w każde miejsce.
Lewy górny róg większy

Ręczny zestaw do czyszczenia komina od dołu oraz od góry - 10m

  • Stan: Nowy
  • Średnica szczotki: 40cm (można przyciąć na pożądaną średnicę)
  • Długość jednej przedłużki: 1m
  • Ilość przedłużek w zestawie: 10szt (10m)
  • Ilość szczotek w zestawie: 1szt
  • Sposób łączenia przedłużek: Gwint M12
  • Sposób łączenia szczotki: Gwint M12
  • Przeznaczenie: Kominy murowane, ceramiczne, nierdzewne, inne
  • Typy kominów: Kominy prostokątne, kwadratowe, okrągłe, owalne, inne
  • Sposób czyszczenia: Ręczny (ruch: góra-dół, góra-dół)

 

W przypadku dłuższego komina, możliwość dokupienia dodatkowych przedłużek. W przypadku bardzo lepkiej smoły, zalecane jest użycie "środka do usuwania smoły Hansa" (dostępny u nas, w pozostałych aukcjach), który tą smołę utwardzi i częściowo usunie. Po tej operacji należy wyczyścić komin naszym zestawem.

 

Jest to ręczny zestaw, nie jest przeznaczony do podpinania pod wiertarkę.

Jeśli szukasz zestawu pod wiertarkę, zajrzyj w zakładkę "wszystkie przedmioty sprzedającego" a tam znajduję się zestaw do czyszczenia TORNADO, który jest do tego przeznaczony.

 

Elastyczne przedłużki..

Wchodzące w skład zestawu przedłużki, są wykonane z bardzo elastycznego i twardego materiału, dzięki czemu idealnie nadają się do czyszczenia od dołu. Łączą się ze sobą poprzez gwint M12 (jedna wkręca się w drugą) co umożliwia wyczyszczenie nawet bardzo długiego komina. W przypadku kupienia zbyt krótkiego zestawu, zawsze można domówić dodatkowe przedłużki, dokręcić do reszty i zwiększyć długość całkowitą. Łączenie w przedłużkach jest udoskonalone, nawet podczas poddawaniu ich dużemu naprężeniu, gwint zostaje nienaruszony. Zawsze można dokręcić do nich własną szczotkę, (musi posiadać gwint m12) lecz zalecane jest używanie tej z naszego zestawu.

 

Uniwersalna szczotka do czyszczenia komina..

Pozwala w prosty sposób wyczyścić dowolny przewód kominowy bez wchodzenia na dach. Dzięki doskonałej elastyczności szczotka jest w stanie przejść przez najwęższe otwory, co umożliwia czyszczenie komina przez proste wepchnięcie jej do otworu w urządzeniu grzewczym. Elastyczne nylonowe włosie dopasowuje się dowolnie do kształtu komina (okrągłego, owalnego, prostokątnego), a także do przegięć i trudno dostępnych miejsc. Włosie nylonowe pozwala wyczyścić wkład nierdzewny, bez obawy uszkodzenia rur, co w przypadku innych szczotek, nie jest takie pewne.

 

Prawy dolny róg większy

PRODUKTY

CCL
Ramka oferta 1
Ramka oferta 2
Zestawy Tornado
Ramka oferta 1
Ramka oferta 2
Hansa Proszki
Ramka oferta 1
Ramka oferta 2
DRZWICZKI KOMINOWE
Ramka oferta 1
Ramka oferta 2