Foto

O FIRMIE

KONTAKT ANDREX

+48 690 463 572

+48 517 637 704
kontakt@wentylacja-andrex.pl

TARGI DOM I OTOCZENIE 2017

2017/05/02

Kolejne Targi za nami!

W dniach 22-23 kwietnia odbyły się XXI Sądeckie Targi Dom i Otoczenie - Budownictwo, Wnętrza - Salon Technik Grzewczych. Targi organizowane są już od 1996r dlatego dobrze są znane mieszkańcom Nowego Sącza. Każda firma wprowadzająca nowości i ciesząca się dobrą opinią klientów wystawia się na nich, dlatego też nie mogło zabraknąć firmy Andrex.

W tym roku zaprezentowaliśmy wiele nowości. Razem z firmą WANAS omówiliśmy główne zalety rekuparacji, każdy zwiedziający mógł się dowiedzieć jakie rozwiązanie byłoby najlepszego dla jego domu. Klienci mogli się przekonać na własne oczy, jak działa rekupartor.

Dużym zainteresowaniem cieszył się nasz najnowszy produkt - Sztachety ogrodzeniowe. Szeroka paleta kolorów, stabilna konstrukcja, możliwość dostosowania się do każdego wymiaru oraz niska cena sprawiły, że przy stanowisku ciągle znajdowali się potencjalni nabywcy. Każdy otrzymał odpowiedź na nurtującego go pytania.

Zaprezentowaliśmy również naszą nową nasadę wentylacyjną. Jest to regulator ciągu kominowego SMART-FLOW, który pozwala zaoszczędzić nawet 40% opału w ciągu roku. Użycie tej nasady niweluje wpływy atmosferyczne na prawidłową pracę pieca oraz określa odpowiadni ciąg kominowy dla danego domu. Po jego prostym ustawieniu, możemy uzyskać z opału maksymalną ilość ciepła, przy minimalnych stratach. Jest to innowacyjne rozwiązanie poparte certyfikatami, które zostały zdobyte poprzez szereg testów.

Kolejnym nowym produktem była elastyczna szczotka Tornado. Jest to szybki i skuteczny sposób do czyszczenia komina. W ruch obrotowy wprawiona jest szczotka która udarzejąc o ścianki komina, rozbija sadzę czyszcąc komin. Uczestnicy mogli zobaczyć jak to naprawde działa, ponieważ została podpięta pod wiertarkę i każdy mógł przetestować działanie produktu.

Jak co roku, pokazaliśmy również wkłady kominowe, kominy wentylacyjne, nasady wentylacyjne oraz akcesoria kominkowe. Dzięki rekuperatorowi można było zobaczyć jak nasze nasady "walczą" z wiatrem, ustawiając się tak aby przepływ spalin pozostał niezakłocony. Wszyscy którzy odwiedzili stanowisko napewno się nie zawiedli.

 

Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy w przyszłym roku, ponieważ nie wiadomo jakie ciekawe produkty zaprezentuje na XXII Targach firma ANDREX!

 

źródło:

                                      Stanowisko firmy Andrex na XXI Sądeckich Targach Dom i Otoczenie

                                                                                               źródło: www.promocja-targi.pl

 

TARGI 2015 DOM I OTOCZENIE

2015/04/14
Targi 2015 Dom i Otoczenie odbywające się w ostatni weekend zaowocowały wieloma kontaktami handlowymi.

WSPÓŁPRACA Z ZAKŁADAMI CERAMICZNYMI BOLOESŁAWIEC

2013/03/01
Rozpoczęliśmy współpracę z Zakładami Ceramicznymi Bolesławiec.